Herder Slagle, Y-knive, hammerslagler, hammerslagler PTA
Bolte DIN603 - 10.9
(1)
Bolte med selvlåsende møtrik
(17)
Umbracobolt
(4)
Bolte med møtrik og fjederskive
(5)
Møtriker
(9)
Fjederskiver
(3)
Selvlåsende møtriker
(13)
Sænksmedet bolte med selvlåsende møtrik
(1)
Slagle 98x30mm
| Varenummer | 63-HER-51 |
| Vægt | 0,210 kg |
| Længde | 98 |
| Bredde | 30 |
| Styrke | 12 |
| Hul | 12x32 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Slagle 210x60mm
| Varenummer | 63-IND-1067 |
| Vægt | 1,160 kg |
| Længde | 210 |
| Bredde | 60 |
| Styrke | 10 |
| Hul | 40,5 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Slagle 100x40mm
| Varenummer | 63-MUL-51 |
| Vægt | 0,270 kg |
| Længde | 100 |
| Bredde | 40 |
| Styrke | 10 |
| Hul | 16x35 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Slagle 100x50mm
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Hammerslagle 137x40mm
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Hammerslagle 137x40mm - PTA
| Varenummer | 63-RM-30-PTA |
| Vægt | 1,100 kg |
| Radius | 98 |
| Type | PTA belagt |
| Arbejdsbredde | 137 |
| Bygnings mål | 40 |
| Hul | 16,5 |
| Alternativer | Søg |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Y- kniv 100x45mm
| Varenummer | 63-UNI-05 |
| Vægt | 0,190 kg |
| Længde | 100 |
| Bredde | 45 |
| Styrke | 8 |
| Hul | 16x38 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Slagle 95x40mm
| Varenummer | 63-VOT-55 |
| Vægt | 0,320 kg |
| Længde | 95 |
| Bredde | 40 |
| Styrke | 12 |
| Hul | 16,5x35 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Hammerslagle 206x86mm
| Varenummer | 63-WIL-51 |
| Vægt | 2,240 kg |
| Radius | 90 |
| Arbejdsbredde | 206 |
| Bygnings mål | 86 |
| Hul | 20,5 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.