Bolte med låsemøtrikker - M10x1,5
Gennemse
03.2026
Slagle, Slagle PTA knive, Y- knive, Knive og Beluftningsknive
(854)
Y- kniv
(201)
Slagle PTA knive
(30)
Diverse knive
(26)
Hammerslagle
(155)
Kniv
(106)
Holdere for slagler og knive
(23)
Sjækkel passende til
(61)
Sjækler
(58)
Skiver og bøsninger
(187)
Skiver og bøsninger passer til
(165)
Bolte og sikrings dele
(143)
Bolte, møtrikker og sikrings dele passende til
(273)
Masket kædemåtter og beskyttelses kæder
(18)
Knive til snegle (fodervogn)
(2)
Grøftegrave knive
(52)
Rund fræserspids
(3)
Rund spids for vejfræser
(4)
Stubfræser tænder
(3)
Bolt M10x1,5x15 m. låsemøtrik
| Varenummer | 63-101610 |
| Vægt | 0,020 kg |
| Kvalitet | 10.9 |
| Gevind | M10x1,5 |
| Længde | 15 |
| Gevindlængde | 15 |
| Åbning af skruenøgle | 17 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x35 m. låsemøtrik
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x35
| Varenummer | 63-1035-1 |
| Vægt | 0,030 kg |
| Kvalitet | 12.9 |
| Gevind | M10x1,5 |
| Længde | 35 |
| Gevindlængde | 35 |
| Åbning af skruenøgle | 17 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x60 m. låsemøtrik
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x65 m. låsemøtrik
| Varenummer | 63-1065-1 |
| Vægt | 0,060 kg |
| Kvalitet | 10.9 |
| Gevind | M10x1,5 |
| Længde | 65 |
| Gevindlængde | 28 |
| Åbning af skruenøgle | 17 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x70 m. låsemøtrik
| Varenummer | 63-1070-1 |
| Vægt | 0,063 kg |
| Kvalitet | 10.9 |
| Gevind | M10x1,5 |
| Længde | 70 |
| Gevindlængde | 28 |
| Åbning af skruenøgle | 17 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x85 m. låsemøtrik
| Varenummer | 63-1085 |
| Vægt | 0,065 kg |
| Kvalitet | 10.9 |
| Gevind | M10x1,5 |
| Længde | 85 |
| Gevindlængde | 32 |
| Åbning af skruenøgle | 17 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x90 m. låsemøtrik
| Varenummer | 63-1090 |
| Vægt | 0,073 kg |
| Kvalitet | 10.9 |
| Gevind | M10x1,5 |
| Længde | 90 |
| Gevindlængde | 30 |
| Åbning af skruenøgle | 17 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x80 m. låsemøtrik
| Varenummer | 63-MUE-100 |
| Vægt | 0,070 kg |
| Kvalitet | 10.9 |
| Gevind | M10x1,5 |
| Længde | 80 |
| Gevindlængde | 18 |
| Åbning af skruenøgle | 17 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M10x1,5x75 m. låsemøtrik
| Varenummer | 63-VOT-91 |
| Vægt | 0,065 kg |
| Kvalitet | 12.9 |
| Gevind | M10x1,5 |
| Længde | 75 |
| Gevindlængde | 24 |
| Åbning af skruenøgle | 17 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.