Tilbehør for tænder til undergrundsløsnere
Gennemse
01.21
Svær harvetand, skær, spidser og tilbehør
(1327)
Harvetænder og tilbehør
(142)
Svære harvetænder, skær og holder
(156)
Ukrudtsbekæmpelse
(430)
Undergrundsløsnere og tilbehør
(189)
Harvetænder, gåsefodsskær og tilbehør
(170)
Slæbeplanketænder, skær og holder
(85)
Quick change spidser - system BOURGAULT
(161)
Harvetænder
(13)
Smuldreharvetænder, skær og holder
(32)
Holder for harvetænder
(211)
Holder for dobbelt fjedretand
(8)
Granatharvetænder
(60)
Undergrundsløsner
(12)
Quick change spidser - system NICHOLS
(35)
Efterharvetand - dobbelt
(8)
Stensamler
(3)
Bolte
(39)
Tænder til undergrundsløsnere
(28)
Skær til tænder undergrundsløsnere
(40)
Subsoiling shanks to fit
(39)
Skær for tænder til undergrundsløsnere passer til
(67)
Holder for
(2)
Tilbehør for tænder til undergrundsløsnere
(66)
Split Ø9x50
| Varenummer | 101.0950 |
| Vægt | 0,030 kg |
| Længde | 50 |
| Diameter | 9 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Holder
| Varenummer | 101.14002-CF |
| Vægt | 3,940 kg |
| Ramme | 100x100 |
| Hul afstand | 160 |
| Hul | 24,5 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Holder
| Varenummer | 101.14120 |
| Vægt | 3,350 kg |
| Ramme | 120x120 |
| Hul afstand | 220 |
| Hul | 25 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Beskyttelse til skæret, venstre
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Beskyttelse til skæret, højre
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bøsning Ø29,8x15xØ16
| Varenummer | 101.5008 |
| Vægt | 0,054 kg |
| Længde | 15 |
| Hul | 16 |
| Se venligst : | Montageanweisung |
| Udvendig diameter | 29,8 |
Tilbehør
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Modskær - venstre
| Varenummer | 101.5013L |
| Vægt | 2,580 kg |
| Hul afstand | 85 |
| Bredde | 130 |
| Styrke | 8 |
| Hul | 14 |
Tilbehør
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Modskær - højre
| Varenummer | 101.5013R |
| Vægt | 2,580 kg |
| Hul afstand | 85 |
| Bredde | 130 |
| Styrke | 8 |
| Hul | 14 |
Tilbehør
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Modskær - højre
| Varenummer | 101.5036 |
| Vægt | 4,950 kg |
| Hul afstand | 90 |
| Bredde | 150 |
| Hul | 16,5 |
| Se bemærkning : | Lame Michel |
Tilbehør
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Modskær - venstre
| Varenummer | 101.5037 |
| Vægt | 4,950 kg |
| Hul afstand | 90 |
| Bredde | 150 |
| Hul | 16,5 |
| Se bemærkning : | Lame Michel |
Tilbehør
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Beskyttelsesskærm
| Varenummer | 101.5067 |
| Vægt | 2,840 kg |
| Længde | 330 |
| Hul afstand | 200 |
| Passende til: | 101.502 |
| Hul | 12 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Modskær - højre
| Varenummer | 101.5102 |
| Vægt | 4,700 kg |
| Hul afstand | 80 |
| Bredde | 155 |
| Hul | 16,5 |
Tilbehør
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Modskær - venstre
| Varenummer | 101.5103 |
| Vægt | 4,700 kg |
| Hul afstand | 80 |
| Bredde | 155 |
| Hul | 16,5 |
Tilbehør
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Split Ø14x50
| Varenummer | 101.60201 |
| Vægt | 0,030 kg |
| Længde | 50 |
| Diameter | 14 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Split Ø16x60
| Varenummer | 101.60204 |
| Vægt | 0,052 kg |
| Længde | 60 |
| Diameter | 16 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Holder komplet med Gevindstang, Bolt
| Varenummer | 101.CHEESEL-1 |
| Vægt | 19,650 kg |
| Ramme | 100 x 100 |
Sættet består af
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Underdel
| Varenummer | 101.CHEESEL-2 |
| Vægt | 17,900 kg |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Beslag
| Varenummer | 101.CHEESEL-3 |
| Vægt | 2,640 kg |
| Hul afstand | 69 - 131,5 |
| Styrke | 20 |
| Hul | 34,5 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Skive Ø24x2,5xØ13 - DIN125
| Varenummer | 12125V |
| Vægt | 0,006 kg |
| Styrke | 2,5 |
| Hul | 13 |
| Udvendig diameter | 24 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M12x1,75x35 - 10.9 ISO10642 galvanized
| Varenummer | 12351064210VZ |
| Vægt | 0,032 kg |
| Kvalitet | 10.9 |
| Gevind | M12x1,75 |
| Længde | 35 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Gevindstang
| Varenummer | 30-101-009 |
| Vægt | 1,200 kg |
| Længde | 190 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Bolt M20x2,5x110 - 8.8 m. møtrik
| Varenummer | 30-101-010 |
| Vægt | 0,600 kg |
| Kvalitet | 8.8 |
| Gevind | M22x2,5 |
| Længde | 110 |
| Gevindlængde | 55 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Split Ø16x90
| Varenummer | 76-300 |
| Vægt | 0,083 kg |
| Længde | 90 |
| Diameter | 16 |
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.