Fella Rivefjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
Fella Rivefjeder
(3)
Fransgard Rivefjeder
(1)
Freudendahl (J.F.) Rivefjeder
(2)
Pöttinger Rivefjeder
(4)
PZ-Zweegers Rivefjeder
(9)
Stoll Rivefjeder
(2)
Rivefjeder Ø8
| Varenummer | 15-FEL-07 |
| Vægt | 0,800 kg |
| Længde | 445 |
| Farve | grøn |
| Boltstørrelse til befæstningen | 18 |
| Tråddiameter | Ø8 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø40 |
| Maskin type | Fella TS7/DFella TS8/DFella Universalheumaschine UH320Fella UH370Fella FUM320 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø8
| Varenummer | 15-FEL-08 |
| Vægt | 0,800 kg |
| Længde | 445 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 18 |
| Tråddiameter | Ø8 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø40 |
| Maskin type | Fella Universalheumaschine UH320Fella UH370Fella FUM320 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø9
| Varenummer | 15-FEL-10 |
| Vægt | 1,100 kg |
| Længde | 540 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 17 |
| Tråddiameter | Ø9 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø39 |
| Maskin type | Fella TS230Fella TS250/DFella TS280DRF/DNFella TS285/DHFella TS300/DS/DFella TS310/DRF/D/DRFella TS312/DRFFella TS325/D |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.