Deutz-Fahr Pick up fjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Pick up fjeder
(2)
Claas Pick up fjeder
(6)
Deutz-Fahr Pick up fjeder
(5)
Feraboli Pick up fjeder
(1)
John Deere Pick up fjeder
(3)
Krone Pick up fjeder
(4)
Kuhn Pick up fjeder
(1)
Kverneland Pick up fjeder
(1)
Maschio / Gaspardo Pick up fjeder
(1)
Massey Ferguson Pick up fjeder
(2)
Mc Hale Pick up fjeder
(1)
Mengele Pick up fjeder
(4)
New Holland Pick up fjeder
(4)
Pöttinger Pick up fjeder
(2)
PZ-Zweegers Pick up fjeder
(1)
ROC Pick up fjeder
(1)
Strautmann Pick up fjeder
(2)
Welger Pick up fjeder
(5)
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-DEU-11 |
| Vægt | 0,191 kg |
| Længde | 167 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 11 |
| Tråddiameter | Ø5,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø27 |
| Maskin type | DeutzFahr Ladewagen WE317/322L/LSE327F327WE327LK/LSK/L/LS332LK340350E390F390WE390LKK390WE419L/LS424L427L/LSGP230250RB3.20/3.50OCRF120OC150LOC6820OC |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-DEU-12 |
| Vægt | 0,202 kg |
| Længde | 177 |
| Farve | rot |
| Boltstørrelse til befæstningen | 21 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø29 |
| Maskin type | DeutzFahr PickUp zu Köla EAS 18202432 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-DEU-13 |
| Vægt | 0,206 kg |
| Længde | 200 |
| Farve | gul |
| Boltstørrelse til befæstningen | 21 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø29 |
| Maskin type | DeutzFahr PickUp zu Ladewagen AES31/31SEAS21EAS30TL213030T |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-DEU-18 |
| Vægt | 0,230 kg |
| Længde | 170 |
| Farve | grå |
| Boltstørrelse til befæstningen | 12 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø28 |
| Maskin type | DeutzFahr Bigmaster 57857125912598DeutzFahr Compactmaster GP 80 / 81 / 120 / 121DeutzFahr MP 119 / 121 / 122 / 124 / 125 / 130 / 135 / 155 / 225 / 235 / 255 / 530DeutzFahr RP 3.56 / 3.81 / 4.50 / 4.60 / 4.90 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-DEU-19 |
| Vægt | 0,240 kg |
| Længde | 165 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 9,5 |
| Tråddiameter | Ø5,7 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø28 |
| Maskin type | DeutzFahr GP212MP130135 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.