Krone Pick up fjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Pick up fjeder
(2)
Claas Pick up fjeder
(6)
Deutz-Fahr Pick up fjeder
(5)
Feraboli Pick up fjeder
(1)
John Deere Pick up fjeder
(3)
Krone Pick up fjeder
(4)
Kuhn Pick up fjeder
(1)
Kverneland Pick up fjeder
(1)
Maschio / Gaspardo Pick up fjeder
(1)
Massey Ferguson Pick up fjeder
(2)
Mc Hale Pick up fjeder
(1)
Mengele Pick up fjeder
(4)
New Holland Pick up fjeder
(4)
Pöttinger Pick up fjeder
(2)
PZ-Zweegers Pick up fjeder
(1)
ROC Pick up fjeder
(1)
Strautmann Pick up fjeder
(2)
Welger Pick up fjeder
(5)
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-KRO-08 |
| Vægt | 0,230 kg |
| Længde | 155 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 20 |
| Tråddiameter | Ø5,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø28 |
| Maskin type | Krone Bellima F125Krone Big Pack 120/70Krone Big Pack 120/80Krone KR100Krone KR130Krone KR155Krone Bellima F130 KR160Krone KFR125Krone Big Pack 80/80 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-KRO-09 |
| Vægt | 0,160 kg |
| Længde | 143 |
| Farve | grå |
| Boltstørrelse til befæstningen | 12 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø23 |
| Maskin type | Krone Combi PackKrone Easy FlowKrone TurboKrone Round PackKrone Vario PackKrone TitanKrone 4XLKrone 5XLKrone XXL |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-KRO-10 |
| Vægt | 0,220 kg |
| Længde | 145 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 18 |
| Tråddiameter | Ø5,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø26 |
| Maskin type | Krone HSKrone TSKrone HSDKrone HSLKrone KRKrone 50180 (Ab BJ. 1982) / Krone KR 816130160 (Ab BJ. 1986) |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-KRO-11 |
| Vægt | 0,220 kg |
| Længde | 150 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 20 |
| Tråddiameter | Ø5,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø26,5 |
| Maskin type | Krone KR 150180 AB BAUJAHR 1982Krone 130160 AB BAUJAHR 1986 Krone 816 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.