New Holland Pick up fjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Pick up fjeder
(2)
Claas Pick up fjeder
(6)
Deutz-Fahr Pick up fjeder
(5)
Feraboli Pick up fjeder
(1)
John Deere Pick up fjeder
(3)
Krone Pick up fjeder
(4)
Kuhn Pick up fjeder
(1)
Kverneland Pick up fjeder
(1)
Maschio / Gaspardo Pick up fjeder
(1)
Massey Ferguson Pick up fjeder
(2)
Mc Hale Pick up fjeder
(1)
Mengele Pick up fjeder
(4)
New Holland Pick up fjeder
(4)
Pöttinger Pick up fjeder
(2)
PZ-Zweegers Pick up fjeder
(1)
ROC Pick up fjeder
(1)
Strautmann Pick up fjeder
(2)
Welger Pick up fjeder
(5)
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-AGC-01 |
| Vægt | 0,300 kg |
| Maskin type | Fendt Presse 12130/1270/1290/870/990 NH BB9090 Plus |
| Længde | 214 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 16 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø45 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-AGC-02 |
| Vægt | 0,250 kg |
| Maskin type | Fendt Presse 990/1270/1290 NH BB980 |
| Længde | 187 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 16 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø39 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-NEH-01 |
| Vægt | 0,240 kg |
| Længde | 188 |
| Farve | gul |
| Boltstørrelse til befæstningen | 13 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø32 |
| Maskin type | New Holland Pressen: 376377378644548565570575540 644650645648658865BB 930935940 945582058505880 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø7
| Varenummer | 15-NEH-02 |
| Vægt | 0,360 kg |
| Længde | 190 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 14 |
| Tråddiameter | Ø7 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø31 |
| Maskin type | Schwadmäher 280FP290FP300FPE |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.