Mengele Pick up fjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Pick up fjeder
(2)
Claas Pick up fjeder
(6)
Deutz-Fahr Pick up fjeder
(5)
Feraboli Pick up fjeder
(1)
John Deere Pick up fjeder
(3)
Krone Pick up fjeder
(4)
Kuhn Pick up fjeder
(1)
Kverneland Pick up fjeder
(1)
Maschio / Gaspardo Pick up fjeder
(1)
Massey Ferguson Pick up fjeder
(2)
Mc Hale Pick up fjeder
(1)
Mengele Pick up fjeder
(4)
New Holland Pick up fjeder
(4)
Pöttinger Pick up fjeder
(2)
PZ-Zweegers Pick up fjeder
(1)
ROC Pick up fjeder
(1)
Strautmann Pick up fjeder
(2)
Welger Pick up fjeder
(5)
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-MEN-01 |
| Vægt | 0,170 kg |
| Længde | 150 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 8,5 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø25 |
| Maskin type | Mengele LW180200DUO (ab Masch.Nr.: 162216)Mengele LW + LAW210250285290300305310320324325283034034535037040043043243553545 (GRANT + QUADRO) |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-MEN-02 |
| Vægt | 0,190 kg |
| Længde | 170 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 18 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø28 |
| Maskin type | Mengele ROTANTMengele ROTOMATMengele DUOBULLMengele EUROMATMengele ROTOBULL |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-MEN-03 |
| Vægt | 0,160 kg |
| Længde | 187 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 12 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø26 |
| Maskin type | Mengele LW 28Mengele LW 32Mengele LW 33Mengele LW 37Mengele LW 290Mengele LW 330Mengele LW 370Mengele LAW 350 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-MEN-04 |
| Vægt | 0,150 kg |
| Længde | 148 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 20 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø26,5 |
| Maskin type | Mengele LW 150Mengele LW 170Mengele LW 180Mengele LW 200DUO |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.