Welger Pick up fjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Pick up fjeder
(2)
Claas Pick up fjeder
(6)
Deutz-Fahr Pick up fjeder
(5)
Feraboli Pick up fjeder
(1)
John Deere Pick up fjeder
(3)
Krone Pick up fjeder
(4)
Kuhn Pick up fjeder
(1)
Kverneland Pick up fjeder
(1)
Maschio / Gaspardo Pick up fjeder
(1)
Massey Ferguson Pick up fjeder
(2)
Mc Hale Pick up fjeder
(1)
Mengele Pick up fjeder
(4)
New Holland Pick up fjeder
(4)
Pöttinger Pick up fjeder
(2)
PZ-Zweegers Pick up fjeder
(1)
ROC Pick up fjeder
(1)
Strautmann Pick up fjeder
(2)
Welger Pick up fjeder
(5)
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-WEL-01 |
| Vægt | 0,200 kg |
| Længde | 190 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 19 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø28 |
| Maskin type | Welger AP53Welger 530Welger 61Welger 41Welger 42Welger 45Welger 450Welger 53Welger 63Welger 71Welger 12KWelger RP120Welger 150Welger 180 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-WEL-02 |
| Vægt | 0,210 kg |
| Længde | 195 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 18 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø29 |
| Maskin type | Welger AP 630Welger RP 12Welger 15Welger RP 200Welger 202Welger 220Welger 235Welger 302Welger 320Welger RP 402Welger 405Welger 420Welger 435Welger 502Welger 505Welger 520Welger 535 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5
| Varenummer | 15-WEL-03 |
| Vægt | 0,210 kg |
| Længde | 195 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 18 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø29 |
| Maskin type | Welger RP 200 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5,5
| Varenummer | 15-WEL-04 |
| Vægt | 0,210 kg |
| Længde | 190 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 19 |
| Tråddiameter | Ø5,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø29 |
| Maskin type | Welger RP12Welger RP15Welger RP120 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5,5
| Varenummer | 15-WEL-05 |
| Vægt | 0,260 kg |
| Længde | 205 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 18 |
| Tråddiameter | Ø5,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø32 |
| Maskin type | Welger AP 12Welger 41Welger 50Welger 51Welger 510Welger WSA 350Welger 450 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.