John Deere Pick up fjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Pick up fjeder
(2)
Claas Pick up fjeder
(6)
Deutz-Fahr Pick up fjeder
(5)
Feraboli Pick up fjeder
(1)
John Deere Pick up fjeder
(3)
Krone Pick up fjeder
(4)
Kuhn Pick up fjeder
(1)
Kverneland Pick up fjeder
(1)
Maschio / Gaspardo Pick up fjeder
(1)
Massey Ferguson Pick up fjeder
(2)
Mc Hale Pick up fjeder
(1)
Mengele Pick up fjeder
(4)
New Holland Pick up fjeder
(4)
Pöttinger Pick up fjeder
(2)
PZ-Zweegers Pick up fjeder
(1)
ROC Pick up fjeder
(1)
Strautmann Pick up fjeder
(2)
Welger Pick up fjeder
(5)
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-JOH-01 |
| Vægt | 0,230 kg |
| Længde | 175 |
| Farve | gul |
| Boltstørrelse til befæstningen | 13 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø28 |
| Maskin type | John Deere 466535864592 (kurz)435T670T660T560T550W660W650W550W540F440M644623578678852 John Deere Pickup 645A /640A /630APickup 645B /630B |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder
| Varenummer | 15-JOH-02 |
| Vægt | 0,235 kg |
| Længde | 185 |
| Farve | gul |
| Boltstørrelse til befæstningen | 13 |
| Tråddiameter | Ø5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø28 |
| Maskin type | John Deere 540 (lang)545 (lang)550 (lang)570 (lang)580 (lang)590 (lang) 565 (lang)575 (lang)572 (lang)582 (lang)592 (lang) |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Pick up fjeder Ø5,5
| Varenummer | 15-MAS-01 |
| Vægt | 0,274 kg |
| Længde | 169 |
| Farve | grå |
| Boltstørrelse til befæstningen | 9 |
| Tråddiameter | Ø5,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø29 |
| Maskin type | John Deere F440EF450E |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.