Fella Rivefjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Rivefjeder
(1)
Claas Rivefjeder
(4)
Deutz-Fahr Rivefjeder
(13)
Farendløse Rivefjeder
(2)
Fella Rivefjeder
(3)
Fransgard Rivefjeder
(7)
Freudendahl (J.F.) Rivefjeder
(3)
Krone Rivefjeder
(7)
Kuhn Rivefjeder
(9)
Kverneland - Taarup Rivefjeder
(6)
Lely Rivefjeder
(1)
Niemeyer Rivefjeder
(4)
Pöttinger Rivefjeder
(5)
Stoll Rivefjeder
(4)
Vicon Rivefjeder
(1)
Rivefjeder Ø9,5
| Varenummer | 15-FEL-03 |
| Vægt | 1,210 kg |
| Længde | 580 |
| Farve | sort |
| Boltstørrelse til befæstningen | 16 |
| Tråddiameter | Ø9,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø38 |
| Maskin type | Fella Turboschwader (93) TS 425Fella D/N455Fella DNFella TS 781 Hydro/1600 Hydro |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø9,5
| Varenummer | 15-FEL-04 |
| Vægt | 1,148 kg |
| Længde | 590 |
| Farve | schwarz |
| Boltstørrelse til befæstningen | 17 |
| Tråddiameter | Ø9,5 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø38 |
| Maskin type | Fella Turboschwader (88) TS 290Fella TS 295Fella TS 320Fella TS 335 RDFFella TS 330Fella TS 335 DNFella TS 415 RDFFella TS 630Fella TS 631 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø7
| Varenummer | 15-FEL-09 |
| Vægt | 0,400 kg |
| Længde | 295 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 18 |
| Tråddiameter | Ø7 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø29 |
| Maskin type | Fella NORASCHUBWENDRECHEN |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.