Stoll Rivefjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Rivefjeder
(1)
Claas Rivefjeder
(4)
Deutz-Fahr Rivefjeder
(13)
Farendløse Rivefjeder
(2)
Fella Rivefjeder
(3)
Fransgard Rivefjeder
(7)
Freudendahl (J.F.) Rivefjeder
(3)
Krone Rivefjeder
(7)
Kuhn Rivefjeder
(9)
Kverneland - Taarup Rivefjeder
(6)
Lely Rivefjeder
(1)
Niemeyer Rivefjeder
(4)
Pöttinger Rivefjeder
(5)
Stoll Rivefjeder
(4)
Vicon Rivefjeder
(1)
Rivefjeder Ø9
| Varenummer | 15-JF-03 |
| Vægt | 0,920 kg |
| Længde | 530 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 20 |
| Tråddiameter | Ø9 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø45 |
| Maskin type | Stoll Schnellschwader R 231 / Stoll R 281 / Stoll R 282 / Stoll R 311 / Stoll 311DV / Stoll 331D |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø9
| Varenummer | 15-JF-06 |
| Vægt | 0,910 kg |
| Længde | 530 |
| Farve | grøn |
| Boltstørrelse til befæstningen | 20 |
| Tråddiameter | Ø9 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø45 |
| Maskin type | Stoll Schnellschwader R 231 / 281 / 282 / 311 / 311DV / 331D |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø9
| Varenummer | 15-STO-02 |
| Vægt | 1,020 kg |
| Længde | 533 |
| Farve | grøn |
| Boltstørrelse til befæstningen | 17 |
| Tråddiameter | Ø9 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø39 |
| Maskin type | Stoll Kreiselschwader R285DS315 DSAS335 DS/R335 AS/R415 DS/R415 AS655 ASRS 290/320X340/420X |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø9
| Varenummer | 15-STO-05 |
| Vægt | 1,020 kg |
| Længde | 533 |
| Farve | grå |
| Boltstørrelse til befæstningen | 17 |
| Tråddiameter | Ø9 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø39 |
| Maskin type | Stoll Kreiselschwader RS 23128028128231115 DS320331365DS370 DS/R400+420420AS4204 DS/R4204 AS/R+460460DS655DS655ASL760+73601405S/SB1410S/SB1425S1605S1610S2003 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.