Freudendahl (J.F.) Rivefjeder
Gennemse
02.2025
Rive- & vendefjeder
(177)
Knive - passende til
(110)
Knivholder for græssnitter passende til
(2)
Bolte for knive
(6)
Crimperfinger & tilbehør
(8)
Slæbesko
(8)
Tilbehør for hø tænder
(38)
AGCO Rivefjeder
(1)
Claas Rivefjeder
(4)
Deutz-Fahr Rivefjeder
(13)
Farendløse Rivefjeder
(2)
Fella Rivefjeder
(3)
Fransgard Rivefjeder
(7)
Freudendahl (J.F.) Rivefjeder
(3)
Krone Rivefjeder
(7)
Kuhn Rivefjeder
(9)
Kverneland - Taarup Rivefjeder
(6)
Lely Rivefjeder
(1)
Niemeyer Rivefjeder
(4)
Pöttinger Rivefjeder
(5)
Stoll Rivefjeder
(4)
Vicon Rivefjeder
(1)
Rivefjeder Ø9
| Varenummer | 15-JF-03 |
| Vægt | 0,920 kg |
| Længde | 530 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 20 |
| Tråddiameter | Ø9 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø45 |
| Maskin type | Freudendahl (J.F.) Rotorschwader RS280Freudendahl (J.F.)RS320Freudendahl (J.F.) RS400 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø6
| Varenummer | 15-JF-04 |
| Vægt | 0,410 kg |
| Længde | 265 |
| Farve | rød |
| Boltstørrelse til befæstningen | 9 |
| Tråddiameter | Ø6 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø46 |
| Maskin type | Freudendahl (J.F.) HSR |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Rivefjeder Ø9
| Varenummer | 15-JF-06 |
| Vægt | 0,910 kg |
| Længde | 530 |
| Farve | grøn |
| Boltstørrelse til befæstningen | 20 |
| Tråddiameter | Ø9 |
| Vindingsdiameter udv. | Ø45 |
| Maskin type | Freudendahl (J.F.) Rotorschwader RS 280 / RS 320 / RS 400 |
Produkt passende til maskine/model/mærke…
Ingen originale dele. Producentbetegnelsen og originale referencenummer er kun for sammenligningens skyld. Mål og vægt er omtrentlige og uforpligtende. Der tages forbehold for tekniske ændringer.
Uautoriseret brug af tegningerne, tilsidesætter vores ophavsret og man vil blive retsforfulgt af os. Varemærket, brugt på tegningen tjener udelukkende til at identificere og beskytte vores ophavsrettigheder/ejendomsretten af tegningen.